Morza szum…

Czas laby powoli dobiega końca i dobrze, bo zaczyna mnie nosić. Dzisiaj już nie mogłam dłużej usiedzieć w domu, więc wskoczyłam na rower i, pomimo mrozu i zimnego wiatru, popedałowałam na plażę.

Tak, tak. Na zwykłym rowerze miejskim bez przerzutek i innych bajerów. Byłam bardzo z siebie dumna, szczególnie, że w drodze powrotnej miałam pod wiatr. Warto było się zmęczyć, bo na plaży było pięknie i spokojnie. Pospacerowałam sobie i przemyślałam parę spraw. Przewiało mi głowę i wróciłam z zapasem energii oraz pozytywnych myśli. Po powrocie wskoczyłam do gorącej kąpieli, żeby się rozgrzać. Muszę przyznać, że już dawno tak nie zmarzłam.

Czyż morze i plaża nie są piękne zimą? Jako dziecko zimą zawsze jeździłam w góry. Tylko raz byłam zimą nad morzem i do tej pory pamiętam jak mi się morski krajobraz podobał o tej porze roku. Morze zimą ma w sobie coś tajemniczego, może dlatego, że plaża jest pusta i słychać tylko szum fal?

4 Comments

  1. oooo; ja nie wiedzialam, ze wy macie tak blisko do morza! musze postudiowac mape niskiego kraju; a morze zima to cos co kocham! zwlaszcza baltyckie, ale nasze polnocne tez moze byc

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s