Projekt 40. Tydzień 2.

marion-michele-191320
Zdjęcie: Marion Michele | Unsplash

Drugi tydzień za mną. Nie było lekko, nie wszystko poszło według planu, ale najważniejsze, że nie odpuściłam. Uczę się nie słuchać głowy, która namiętnie mnie namawia do zawinięcia się kocem i czytania. Pod tym względem jest mi dużo łatwiej wskoczyć na rowerek stacjonarny, bo wtedy czytam sobie książkę. Podczas treningu z Chodą jest to niewykonalne.

Znowu zaczęłam tydzień od odpoczynku. Miałam długi dzień w pracy, dłuższy niż normalnie, a jeszcze potem spotkanie z koleżanką. Dotarłam do domu w porze obiadowej (w Holandii jest to godzina 18) i już nie miałam ani siły ani ochoty na trening. Kroków też nie zrobiłam szalenie dużo, bo większość dnia przesiedziałam na szkoleniach. Było ich 8928.

We wtorek miałam strasznego lenia. Nie chciało mi się strasznie ćwiczyć, nie chciało mi się nic, a jak myślałam o zrobieniu Skalpela 2, to odechciewało mi się jeszcze bardziej. Pomyślałam, że odmiana dobrze mi zrobi i machnęłam Sukces, część drugą i trzecią. Było ciężko, dobrze że Chodakowska mnie nie słyszała. Mogłoby się jej zrobić przykro.
Kroki: 10 267.

W środę miałam leciutkie zakwasy. Wskoczyłam na rowerek stacjonarny na 45 minut. Z wielką przyjemnością czytałam sobie na nim „Łaskuna” Katarzyny Puzyńskiej.
Kroki: 10 956.

W czwartek wróciłam do Skalpela 2 i całkiem dobrze mi poszło. Pompki były łatwiejsze i nie klęłam jak szewc.
Kroki: 10 385

W piątek natomiast miałam bardzo ciężką sesję na rowerku stacjonarnym. Miałam wrażenie, że moje nogi są z ołowiu. Normalnie poszłabym pieszo do pracy, ale musiałam być rano w innym miejscu i potem szybko przedostać się do pracy, musiałam więc pojechać na rowerze. Trening robiłam późnym popołudniem i może dlatego było tak ciężko.
Kroki: 10 272

Sobota była pod znakiem Sukcesu, części drugiej i trzeciej. Wychodzi na to, że dobry miałam plan z ćwiczeniami całego ciała. Wszystkie ćwiczenia w podporach sprawiają mi problem, bo mam słabiutkie ramiona.
Kroki: 10 504

Niedziela była dniem odpoczynku. W sobotę czułam drapanie w gardle i postanowiłam dać sobie szansę na dojście do siebie. Stanowczo nie mam ochoty się rozchorować. Odpuściłam sobie wszystko. Piłam dużo herbaty lipowej z miodem i czytałam. Trochę ogarnęłam dom i zrobiłam 7 300 kroków.

To był całkiem dobry tydzień.

4 thoughts on “Projekt 40. Tydzień 2.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.