Zaczynam od nowa. Dubel 1024.

IMG_8334

Wrzesień. Ponad połowa roku za nami. Nie wiem kiedy to się stało. Nie były to łatwe miesiące. Choroba teścia, która się ciągnie, reorganizacja w pracy i związana z tym niepewność, niepisanie wywołane tym wszystkim. Rok zaczęłam z przytupem i wielkimi planami, a jest jak jest, nie najlepiej. Nie jestem tam gdzie chciałam być i musiałam się w tym odnaleźć. Nie jest łatwo, ciągle szukam nowej drogi, nowego miejsca na wszystko to, co chcę robić.

W pracy sytuacja się wyklarowała. Dostałam awans i zaczynam od przyszłego tygodnia. Cieszę się, bo to funkcja, która mi bardzo odpowiada i w oddziałach, w których chciałam. Bardzo pozytywnie.

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za robotę, czyli wrócić do pisania, na bloga i do tłumaczeń. Nie mogę już sobie dłużej pozwalać na bylejakość. Męczy mnie ona strasznie. Źle się z tym czuję, czas więc zostawić to za sobą.

Podpisuję się pod tym nogami i rękami. Koniec żałości i męczenia się.

Czy się boję? No pewnie. Nie wiem od czego zacząć i jak to zrobię, ale zrobię.

Zaczynam od nowa. Po raz tysięczny chyba, ale to nic. Grunt, że wierzę, że jest to możliwe.

Potrzymacie za mnie kciuki?

9 thoughts on “Zaczynam od nowa. Dubel 1024.

  1. Tez mam blogowy zastój, ale zycie idzie do przodu i otworzyły się nowe drzwi! Będzie dobrze, grunt to się nie poddawać. Trzymam kciuki z całego serca!

    Liked by 1 person

Comments are closed.