Małe fragmenty mojego świata

Nie wiem dlaczego tak trudno jest mi dzielić się nimi tutaj, podczas gdy jest to dla mnie najnormalniejsza rzecz na świecie na Instagramie. A przecież chcę, bo to jest moje miejsce, takie które zniknie tylko jak ja o tym zdecyduję. A Instagram, no cóż… Wszyscy wiemy, że nic o nim i jego przyszłości nie wiemy.

Nie wiem dlaczego ciągle myślę, że na blog potrzebuje niesamowitej głębi. Dłuższych wypowiedzi, jakiegoś większego sensu. A przecież to po prostu moje miejsce w wielkim świecie internetu. To odzwierciedlenie mojego świata, małe jego wycinki.

W moim głowie dużo się dzieje, ale nie wszystkie przemyślenia są głębokie, zmieniające perspektywę, odnajdujące sens w tym co się dzieje. Czasem chcę się po prostu podzielić tym, że zachwyciła mnie pewna książka, bez wielkiej analizy jej stylu i treści. Czasem potrzebuję się wygadać, a czasem chcę podzielić się moimi najnowszymi wewnętrznymi odkryciami.

Wychodzi na to, że znowu szukam swojej drogi. Tym razem blogowej. Powrót do osobistych zapisków wydaje się nieunikniony. Tak się to wszystko zaczęło. I tak chyba potoczy się dalej.


6 thoughts on “Małe fragmenty mojego świata

  1. Aniu, jak dobrze, że zobaczyłam ten wpis! Powiem Ci szczerze, że mocno zaczynałam się o Ciebie martwić. Tak cicho na Twoim instagramie ostatnio, a po nagłej śmierci Kasi (@kas.ann) ciarki mi po plecach przechodzą, jak ktoś tak cichnie na dłużej…. Ufff. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku. Pozdrawiam Cię ciepło.

    Like

      1. Aniu, o Kasi napiszę Ci wszystko, co wiem, jutro rano w wiadomości na insta (tam zresztą już Cię męczyłam w niedzielę…). Odczytasz, kiedy będziesz miała czas i ochotę. Tak się cieszę z tego komentarza, kamień z serducha…

        Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.